Kultur- og aktivitetskalender

November

Onsdag 1. november

Kl. 11.00: Biltur med Thea & Jan, P. plass
Kl. 11.00: Besøksvenn med hund, L4
Kl. 11.30: Besøksvenn med hund, L3
Kl. 14.45: Bowling med elever fra Flåtestad, L2

Torsdag 2. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt
Kl. 14.15: Filosofigruppe, Møterom
Kl. 14.15: Sangstund med Trond, L2
Kl. 15.05: Sangstund med Trond, L1

Fredag 3. november

Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom

Lørdag 4. november

Kl. 14.00: Besøksvennene fra Generasjonsmøtet M besøker avd. L1, L1

Mandag 6. november

Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.15: Sangstund med Trond, L3
Kl. 15.05: Sangstund med Trond, L1

Tirsdag 7. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kafeen
Kl. 14.15: Lesestund med Gerd Ingunn, L3

Onsdag 8. november

Kl. 11.00: Konsert med Gina Nordby, Kafeen
Kl. 14.45: Bowling med elever fra Flåtestad, L1
Kl. 18.00: Lesestund med Silje, L2

Torsdag 9. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen

Fredag 10. november

Kl. 11.30: Konsert med Tom og Rolf, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Bingo, Møterom

Lørdag 11. november

Kl. 14.00: Besøksvennene fra Generasjonsmøtet M besøker avd. L3, L3

Mandag 13. november

Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.15: Dans/musikk med May & Bjørn, L3

Tirsdag 14. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kafeen
Kl. 14.15: Lesestund med Gerd Ingunn, L3
Kl. 18.00: Hyggekveld, Kafeen

Onsdag 15. november

Kl. 11.00: Besøksvenn med hund, L4
Kl. 11.30: Besøksvenn med hund, L3
Kl. 11.30: Livsgledebarnehagen besøker avdeling L2, L2
Kl. 11.45: Lesestund med Monica, L1
Kl. 14.45: Bowling med elever fra Flåtestad, L3

Torsdag 16. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Gudstjeneste, Kafeen
Kl. 14.15: Sangstund med Trond, L2
Kl. 15.05: Sangstund med Trond, L1

Fredag 17. november

Kl. 11.45: Film – tilbake til 60-tallet (episode 1), Kapellet
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Bingo, Møterom

Lørdag 18. november

Kl. 11.30: Filmvisning med besøksvennene fra Generasjonsmøtet M, Kafeen

Mandag 20. november

Kl. 11.00: Spillgruppe, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.15: Sangstund med Trond, L3
Kl. 15.05: Sangstund med Trond, L1

Tirsdag 21. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kafeen
Kl. 14.15: Lesestund med Gerd Ingunn, L3

Onsdag 22. november

Kl. 11.00: Malegruppe, Aktivitetsrom
Kl. 11.45: Lesestund med Monica, L1
Kl. 14.45: Spasertur med elever fra Flåtestad, Kafeen
Kl. 18.00: Lesestund med Silje, L2

Torsdag 23. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kantina

Fredag 24. november

Kl. 11.45: Film – tilbake til 60-tallet (episode 2), Kapellet
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Bingo, Møterom

Lørdag 25. november

Kl. 11.30: Halloweenfeiring med Generasjonsmøtet M, Kafeen

Mandag 27. november

Kl. 11.00: Spillgruppe, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer,
Kl. 14.15: Dans/musikk med May & Bjørn, L2

Tirsdag 28. november

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg.
Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kantina
Kl. 14.15: Lesestund med Gerd Ingunn, L3

Onsdag 29. november

Kl. 11.00: Besøksvenn med hund, L4
Kl. 11.30: Besøksvenn med hund, L3
Kl. 11.30: Livsgledebarnehagen besøker avdeling L3, L3
Kl. 14.00: Bilturmed Jan og Thea, P. plass

Torsdag 30. november

Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen
Kl. 18.00: Julegrantenning, P. plass