August 2019

Torsdag 1.
Kl. 11:30 Baking (L3)

Fredag 2.
Kl. 11:30 Bingo (møterom)

Lørdag 3.
Kl. 13:45 Besøksvenner (L2)  
Kl. 15:00 Besøksvenner (L3)

Onsdag 7.
Kl. 11:00 Berit med besøkshund(L4)
Kl. 11:30 Berit med besøkshund(L3)
Kl. 11:30 Sykkeltur med Per (L2)

Torsdag 8.
Kl. 11:30 Sykkeltur med Thea for L3
Kl. 14:15 Turgruppe L1

Fredag 9.
Kl. 11:30 Bingo, (møterom)
Kl. 12:30 Trim med Kristoffer

Lørdag 10.
Kl. 13:45 Besøksvennene (L3)  
Kl. 15:00 Besøksvennene (L1)

Mandag 12.
Kl. 10:30 Turgruppe L2
Kl. 11:00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 14:15 Sang og dans (kapellet)

Tirsdag 13.
Kl. 10:30 Bokklubb med Marit (akt.rom)
Kl. 12:00 Bevegelsesterapi (kapellet)
Kl. 10:30 Turgruppe L3

Onsdag 14.
Kl. 11:00 Greverudgutta
Kl. 11:30 Sykkeltur med Per (L2)
Kl. 14:00 Turgruppe L1

Torsdag 15.
Kl. 10:30 Biltur med Thea og Jan

Fredag 16.
Kl. 11:30 Bingo (møterom)
Kl. 12:30 Trim med Kristoffer
Kl. 14:00 Hagestund (atriet)

Lørdag 17.
Kl. 11:30 Besøksvenner (info kommer)

Mandag 19.
Kl. 11:00 Sykkeltur med Thea for L1
Kl. 11:00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 14:00 Turgruppe L2

Tirsdag 20.
Kl. 10:30 Bokklubb med Marit (akt.rom)
Kl. 12:00 Bevegelsesterapi (kapellet)
Kl. 14:00 Turgruppe L3
Kl. 18:00 Veteranbiltreff (p.plass)

Onsdag 21.
Kl. 11:00 Berit med besøkshund(L4)
Kl. 11:30 Berit med besøkshund(L3)
Kl. 11:30 Sykkeltur med Per (L2)
Kl. 12:00 Allsang med Elise

Torsdag 22.
Kl. 11:00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11:00 Toril leser (L2)
Kl. 12:00 Sangandakt (kafeen)
Kl. 14:15 Turgruppe L1

Fredag 23.
Kl. 11:30 Bingo (møterom)
Kl. 12:30 Trim med Kristoffer
Kl. 14:00 Hagestund (atriet)

Lørdag 24.
Kl. 13:45 Besøksvennene (L1)  
Kl. 15:00 Besøksvennene (L2)

Mandag 26.
Kl. 10:30 Turgruppe L2
Kl. 11:00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 14:15 Sang og dans (kapellet)

Tirsdag 27.
Kl. 11:30 Utflukt med «Damegruppa»

Onsdag 28.
Kl. 11:30 Sykkeltur med Per (L2)
Kl. 12:00 Allsang med Elise (kafeen)
Kl. 11:00 – 14:00 Forhåndsstemming (info kommer)

Torsdag 29.
Kl. 11:00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11:00 Biltur med Thea og Jan
Kl. 11:00 Toril leser (L2)
Kl. 12:00 Sangandakt (kafeen)
Kl. 14:15 Turgruppe L1

Fredag 30.
Kl. 11:30 Bingo (møterom)
Kl. 12:30 Trim med Kristoffer

Lørdag 31.
Kl. 13:45 Besøksvenner (L2)  
Kl. 15:00 Besøksvenner (L3)
Kl. 14:00 Hagestund (atriet)