September

Mandag 30. september
Kl. 11.00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 14.00 Bowling (L1)
Kl. 14.30 Spasertur med Turlaget (L2)

Oktober

Tirsdag 1. oktober
Kl. 12.00 Kafe med påfyll (kafeen)
Kl. 14.00 Spaserturgruppe L3
Kl. 18.00 Hyggekveld (kafeen)

Onsdag 2. oktober
Kl. 10.45 Spaserturgruppe L2
Kl. 12.00 Lesestund med Monica (L1)
Kl. 14.00 Spaserturgruppe L1

Torsdag 3. oktober
Kl. 11.00 Toril leser (L2)
Kl. 14.00 Filosofigruppe (møterom)

Fredag 4. oktober
Kl. 11.30 Bingo (møterom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)

Lørdag 5. oktober
Kl. 10.45 Besøksvennene (L3)  
Kl. 12.00 Besøksvennene (L1)

Mandag 7. oktober
Kl. 10.30 Turgruppe L2
Kl. 11.00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)
Kl. 14.00 Sang og dans (kapellet)

Tirsdag 8. oktober
Kl. 10.45 Bokklubb med Marit (akt.rom)
Kl. 12.00 Bevegelsesterapi (kapellet)
Kl. 14.00 Spaserturgruppe (L3)

Onsdag 9. oktober
Kl. 11.00 Trond med besøkshund L3/L2??
Kl. 12.00 Allsang med Elise (kafeen)
Kl. 14.00 Spill m/elever (kafeen)

Torsdag 10. oktober
Kl. 11.00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11.00 Toril leser (L2)
Kl. 11.15 Biltur med Thea & Jan
Kl. 12.00 Sangandakt (kafeen)
Kl. 14.00 Filosofigruppe (Møterom)
Kl. 14.00 Spasertur med Turlaget L2

Fredag 11. oktober
Kl. 11.30 Bingo, (møterom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)

Lørdag 12. oktober
Kl. 10.45 Besøksvennene (L1)  
KL 12.00 Besøksvennene (L2)

Mandag 14. oktober
Kl. 10.45 Spaserturgruppe L2
Kl. 11.00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)

Tirsdag 15. oktober
Kl. 11.00 Spasertur med Turlaget (L2)
Kl. 11.15 Lesestund med Monica (L1)
Kl. 12.00 Bevegelsesterapi (kapellet)
Kl. 14.00 Spaserturgruppe (L3)

Onsdag 16. oktober
Kl. 11.00 Spaserturgruppe L1
Kl. 12.00 Allsang med Elise (kafeen)
Kl. 14.00 Trim m/elever fra Flåtetsad (L2)
Kl. 14.45 Trim m/elever fra Flåtetsad (L3)

Torsdag 17. oktober
Kl. 11.00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11.00 Toril leser (L2)
Kl. 11.00 Filosofigruppe (møterom)
Kl. 12.00 Sangandakt (kafeen)

Fredag 18. oktober
Kl. 11.30 Bingo (møterom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)

Lørdag 19. oktober
Kl. 11.30 Fellesarrangement med besøksvennene (info kommer)

Mandag 21. oktober
Kl. 10.30 Turgruppe L2
Kl. 11.00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)
Kl. 14.15 Sang & dans (kapellet)

Tirsdag 22. oktober
Kl. 10.45 Bokklubb med Marit (akt.rom)
Kl. 11.15 Lesestund med Monica (L1)
Kl. 12.00 Allsang med Elise (kafeen)
Kl. 14.00 Bowling (L2)

Onsdag 23. oktober
Kl. 11.00 Trond med besøkshund L1/L4??
Besøk av livsgledebarnehagen
Kl. 14.00 Spill m/elever (kafeen)

Tordag 24. oktober
Kl. 11.00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11.00 Toril leser (L2)
Kl. 11.15 Biltur med Thea & Jan
Kl. 12.00 Sangandakt (kafeen)
Kl. 14.00 Filosofigruppe (Møterom)

Fredag 25. oktober
Kl. 11.30 Trim med Kristoffer (trimrom)
Kl. 12.15 Konsert: Jenny Jenssen

Lørdag 26. oktober
Kl. 10.45 Besøksvennene (L3)  
Kl. 12.00 Besøksvennene (L1)

Mandag 28. oktober
Kl. 11.00 Malegruppe (akt.rom)
Kl. 12.30 Trim med Kristoffer (trimrom)

Tirsdag 29. oktober
Kl. 10.45 Bokklubb med Marit (akt.rom)
Kl. 11.00 Spasertur med Turlaget (L2)
Kl. 11.15 Lesestund med Monica (L1)
Kl. 12.00 Bevegelsesterapi (kapellet)
Kl. 14.00 Spaserturgruppe L3

Onsdag 30. oktober
Kl. 12.00 Allsang med Elise (kafeen)
Kl. 15.00 Filmvisning (info kommer)

Torsdag 31. oktober
Kl. 11.00 Gerd Ingunn leser (L1)
Kl. 11.00 Toril leser (L2)
Kl. 12.00 Sangandakt (kafeen)
Kl. 14.00 Filosofigruppe (Møterom)