Flagget på halv stang

I dag flagger vi på halv stang på Greverud skole. En av våre kjære elever har gått bort.

Kjære foreldre til elever på Greverud skole

I dag flagger vi på halv stang på Greverud skole. En av våre elever, Martine Bunæs Bang i klasse 1D, har lenge vært alvorlig syk. Lørdag fikk vi den triste beskjeden om at hun hadde sovnet stille inn på Akershus universitetssykehus. 

Flagget på halv stang

Vi begynte dagen i dag med en minnestund for elever i Martines klasse og klasse 6B der Martines søster går. Elever, foreldre og personalet samlet seg og hadde en fin stund sammen - med blomster, lys og bilder. Elevene fikk tegne blomster som klassen senere skal sette sammen til en minneplakat som henges opp i klasserommet. 

Våre tanker og aller dypeste medfølelse går til Martines familie.