Skolens administrasjon

 Rektor
Anita Godager   
Telefon 66 81 31 01
 Undervisningsinspektør (ansvar:  1. - 3. trinn)
 
Telefon 66 81 31 02
 Undervisningsinpektør  (ansvar: 4. - 7. trinn)
Katinka Bøhmer Sjøberg
Telefon 66 81 31 03
 Inspektør (ansvar Bygg & HMS)
Eivind Aas Bergsjø
Telefon 66 81 31 00
 SFO-leder/Saksbehandler 
Camilla Lynne
Telefon 66 81 31 04
 Kontormedarbeidere  
Tonje Angell  
Beate Solstad 
Telefon 66 81 31 05

Ansatte i undervisning og SFO

Personalet høsten 2016

Bildene er tatt august 2016 og viser noen av skolens ansatte.  (Foto: Ariel Foto)

Skoleåret 2018/2019 - kontaktlærere

KlasseKontaktlærereE-post
1AGunn Linda Nysæter Jahrengunjahre@365.oknett.no
1BHeidi Mona Kullebundheikulle@365.oknett.no
1CMona Cathrine KulbayMonKulba@365.oknett.no
2ABerit Elisabeth Magnusbermagnu@365.oknett.no
2BEndre Ulbrandt Thoresenendthore@365.oknett.no
2CThale Maria Røsandtharosan@365.oknett.no
2DHeidi Bogøheibogo@365.oknett.no
3ACecilie Arstalcecarsta@365.oknett.no
3BAnne Grøneng Michelsenannmiche@365.oknett.no
3CElisabeth Ødegård Widmereliwidme@365.oknett.no
3DJørund Finborudleifinbo@365.oknett.no
4AGunvor Marie Frislidgunfrisl@365.oknett.no
4BTonje Ida Haavetonhaave@365.oknett.no
4CLene Kjær-Nilsenlenkjaer@365.oknett.no
4DInger-Johanne Myhreringmyhre@365.oknett.no
5AMarianne Krogstadmarkrog@365.oknett.no
5BRuth Elisabeth Jamtrutsvenn@365.oknett.no
5CJeanette Linkjedaljealinkj@365.oknett.no
5DHanne Skjønneberghanskjon@365.oknett.no
6ACamilla Weibyecamweiby1@365.oknett.no
6BMina Mari Skilbred Holmquistminholmq@365.oknett.no
6CAgnete Eng Ruudagnruud@365.oknett.no
6DLinn McLeeod/Kjersti Winje

linmcleo@365.oknett.no

kjewinje@365.oknett.no

7AElin Rosselandelirosse1@365.oknett.no
7BBorghild Ghanavatianborghana@365.oknett.no
7CKaroline Kaasakarkaasa@365.oknett.no

 

 

 

 

Andre ansatte

Navn

 

Ansattype

 

Trinn/base

Aak, Gunvor MargretheSFO og skoleassistentKongla 1
Aasbø, Hanne  Gullerudadm. ansvarlig og baseleder SFOKongla 2
Alknes, Gro SørensenSFO-assistentLøvhaugen 1
Alnes, Oleundervisning 
Andersen, Sissel HokholtSFO - baseleder og skoleassistentLøvhaugen 1
Bech, MonaSFO-assistentKongla 1
Berghagene, Ann Sofi VeaSFO - baselederLøvhaugen 1
Bertelsen, JanneundervisningKroppsøving
Boggis-Rolfe, Zoe AnundervisningKunst & Håndverk ++
Farmen, EllaSFO-assistentKongla 2
Foss, June Røstværundervisning 
Gjesbakk, Christina Bakkenundervisning 
Grøtte, GreteSFO-assistentKongla 2
Hylen, HegeSFO- og skoleassistentLøvhauigen 2
Kaasa, Marieundervisning 
Kristoffersen, Pål Marius BråtenSFO- og skoleassistentKongla 2
Marszalek, RenataSFO-assistentKongla 2
Mellum, Anne MaritundervisningKunst & Håndverk, IKT
Nedreberg, Agnetheundervisning 
Nicolaisen, SteffenSFO- og skoleassistentLøvhaugen 2
Nordli, Line Renateundervisningpermisjon
Olsen, Linda RamseidSFO - baseleder og skoleassistentLøvhaugen 2
Persson, MonaSFO-assistentKongla 1
   
Prestholt, Ingunnundervisning 
Ruud, Betty HemsenSFO- og skoleassistentKongla 2
Samuelsen, Bente IreneSFO-assistentKongla 1
Smestad, Trude Treiderundervisningspes.ped.
Solberg, Liseundervisningmat & helse
Surén, KristinSFO-assistentLøvhaugen 2
   
Thorvaldsen, Anne Marieadm. ansvarlig og baseleder SFOLøvhaugen 1
Ullsgård, TorgunnSFO Kongla 1
Vladski, Andjaundervisningtospråklig faglærer
Winje, Kjerstiundervisning6D + spes.ped.
Wisting, Lene Wibeskoleassistentsmåskolen
Østgård, Tina SvanSFO- og skoleassistentKongla 1

Telefon til arbeidsrommene

Trinn/SFODirektenummer
SFO66 81 31 30
1.trinn             66 81 31 31
2.trinn             66 81 31 32
3.trinn             66 81 31 33
4.trinn             66 81 31 34
5.trinn           66 81 31 35
6.trinn66 81 31 36
7.trinn66 81 31 37