Februar 2018

Torsdag 1. februar

Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen
Kl. 13.45: Lesestund med Monica, L1
Kl. 14.15: Bøy og tøy til musikk med elever fra Flåtestad for L3 + L1, L3
Kl. 14.15: Bøy og tøy til musikk med elever fra Flåtestad, L2

Fredag 2. februar

Kl. 11.30: Bingo, Møterom
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Spillgruppe, Kafeen

Lørdag 3. februar

Kl. 14.00: Besøksvennene besøker avdeling L1 (Maskeverksted), L1

Mandag 5. februar

Kl. 11.00: Danseoppvisning med Oppegårddanserne, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.30: Maskeverksted med Thea og elever fra Flåtestad skole, L3

Tirsdag 6. februar

Kl. 09.00: Flaggheising v/Fellestjenester, P. plass
Kl. 10.45: Bokklubb med Marit, Aktivitetsrom
Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kafeen
Kl. 14.00: Filmvisning, Kafeen
Kl. 15.30: Flagget hales v/Fellestjenester, P. plass

Onsdag 7. februar

Kl. 11.00: Besøksvenn med hund, L4
Kl. 11.30: Besøksvenn med hund, L3 (+L1)
Kl. 12.00: Konsert med Jenny Jenssen og Tor Søreng, Kafeen

Torsdag 8. februar

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen
Kl. 14.15: Bøy og tøy til musikk med elever fra Flåtestad for L3 + L1, L3
Kl. 14.15: Tekstverksted med SiwSkriv, Aktivitetsrom
Kl. 14.15: Bøy og tøy til musikk med elever fra Flåtestad, L2

Fredag 9. februar

Kl. 12.00: Visning: Åpningsseremonien OL, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Bingo, Møterom

Lørdag 10. februar

Kl. 14.00: Besøksvennene besøker avdeling L2 (Maskeverksted), L2

Søndag 11. februar

Kl. ?: Fastelavnssøndag: servering av boller, Avdelingene

Mandag 12. februar

Kl. 10.45: Spillgruppe, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.10: Sangstund med Trond, L2
Kl. 15.05: Sangstund med Trond for avd. L3 + L1, L3

Tirsdag 13. februar

Kl. 10.00: Trappetrim
Kl. 18.00: Hyggekveld med Sykehjemmenes venner, Kafeen

Onsdag 14. februar

Kl. 11.15: Valentines-fest, Kafeen

Torsdag 15. februar

Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 11.15: Besøk av Haukeliveien barnehage, L3
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen
Kl. 13.45: Lesestund med Monica, L1
Kl. 14.15: Tekstverksted med SiwSkriv, Aktivitetsrom

Fredag 16. februar

Kl. 11.30: Bingo, Møterom
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.30: Fredagskos, Kafeen

Lørdag 17. februar

Kl. 14.00: Besøksvennene besøker avdeling L3, L3

Mandag 19. februar

Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.00: Spaserturgruppe, Kafeen

Tirsdag 20. februar

Kl. 10.00: Trappetrim
Kl. 11.30: Kafe med påfyll, Kafeen
Kl. 14.00: Bokklubb med Marit, Aktivitetsrom

Onsdag 21. februar

Kl. 09.00: Flaggheising v/Fellestjenester, P. plass
Kl. 10.15: Kanefart i Maridalen med avd. L3, P. plass
Kl. 11.00: Besøksvenn med hund, L4
Kl. 11.30: Besøksvenn med hund, L3 (+L1)
Kl. 11.45: Lesestund med Monica, L1
Kl. 15.30: Flagget hales v/Fellestjenester, P. plass

Torsdag 22. februar

Kl. 10.00: Trappetrim, 3. etg
Kl. 11.00: Lesestund med Toril, L2
Kl. 12.00: Sangandakt, Kafeen
Kl. 14.15: Tekstverksted med SiwSkriv, Aktivitetsrom

Fredag 23. februar

Kl. 11.30: Bingo, Møterom
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom

Lørdag 24. februar

Kl. 11.30: Fellesarrangement med besøksvennene, Kafeen

Mandag 25. februar

Kl. 10.45: Spillgruppe, Kafeen
Kl. 12.30: Trim med Kristoffer, Trimrom
Kl. 14.10: Sangstund med Trond, L2
Kl. 15.05: Sangstund med Trond for avd. L3 + L1, L3
Kl. 17.30: Filmvisning, Kafeen

Tirsdag 27. februar

Kl. 12.00: Allsang med Elise, Kafeen

Onsdag 28. februar

Kl. 11.00: Biltur med Thea & Jan, P. plass
Kl. 11.45: Lesestund med Monica, L1